Дізнайтеся, чи є на вашому сайті вразливості - замовте експрес аудит - це безкоштовно!

В результаті - ви отримаєте - звіт з переліком вразливостей та рекомендації щодо їх виправлення"У XXI столітті працює сайт - працює бізнес"
Михайло Мельник, інженер інформаційної безпеки та передачі даних
Кому ця послуга буде корисною:
  • Системним адміністраторам та розробникам сайтів
  • Власникам бізнесу – бізнес яких присутній в інтернеті
  • Усім – хто серйозно ставиться до ІТ безпеки

Ви можете вибрати один із пакетів послуг з моніторингу вразливості сайтів

при моніторингу безпеки - ми не просимо і не отримуємо доступу (до інформації про ваші сервери, панелі управління сайтом), а також не передаємо інформацію про результати роботи третім особам.

Mini
Один раз на місяць (Кожен місяць ви отримуєте звіт про вразливість сайту)
270
грн/міс.
при оплаті за рік
Standart
Щотижня (Кожен тиждень ви отримуєте звіт про вразливість сайту)
800
грн/міс.
при оплаті за рік
Maxi
В реальному режимі часу (Звіт приходить у момент появи нової вразливості)
2700
грн/міс.
при оплаті за рік
Corporate
Корпоративні рішення (У разі необхідності моніторингу 2 та більше ресурсів вартість індивідуально)
договірна
при оплаті за рік

7 основних опасностей при зломі сайту

media logo Видалити сайт Знайти вразливість і видалити сайт назавжди. Найчастіше це може зробити 15-річний хакер, який після перегляду відеоуроків у відкритому доступі вирішив розважитися і протестувати свої навички (зламати сайт, запустити DDoS атаку або викрасти дані). У результаті незахищений сайт стає жертвою. media logo Перехоплювати замовлення Встановити на сайт спеціальний код, який буде все або частину замовлень виводити на інший ресурс. media logo Вкрасти базу даних 1. Заблокувати доступ до даних (заблокувати Ваш сайт) 2. Продавати дані конкурентам чи іншим компаніям (розкрадання даних) 3. Розсилати спам, помилкові акції клієнтам від імені компанії, щоб отримати фінансову вигоду Не відкладайте кібербезпеку на потім, потім завжди дорожче media logo Прихована переадресація відвідувачів/клієнтів Встановити на ваш сайт редирект, який перенаправлятиме частину цільових користувачів на сайт конкурента або будь-який інший ресурс. Несумлінно розмістити рекламні банери на вашому сайті. Рекомендуємо провести діагностику, аналіз чи замовити пентест (penetration test). media logo Понизити в пошуковій видачі та блокування в Google Встановити шкідливий код на веб-сайті. Google під час виявлення такого коду заблокує або перемістить сайт на низькі позиції у видачі. Тим самим сайт втратить трафік і продаж, що сильно вдарить по прибутковості всього бізнесу. Тут необхідна послуга "лікування та відновлення" сайту. media logo Викрасти дані платіжних карток Через рекламні платформи або послуги веб-аналітики на сторінку онлайн оплати впровадити шкідливий скрипт для викрадення даних платіжних карток. При цьому страждає репутація компанії, яку дуже важко та дорого відновити. Не забувайте перевіряти рівень кібербезпеки своїх інформаційних ресурсів. media logo Зашифрувати цінні файли Криптолокери розмістять вірус, який зашифрує цінні файли під жорсткий пароль. А за повернення важливих даних вимагатимуть великої суми. Звичайне шахрайство (кіберзлочинність) призводить до блокування роботи сайту. Ми можемо допомогти розблокувати файли та відновити роботу сайту.

Працювали з проектами