Впроваджуємо контроль часу

Облік робочого часу - важливий критерій ефективності роботи співробітників. Він вирішує такі завдання:

  • Обчислення співробітників, що систематично запізнюються та відпрошуються, методом фіксування часу приходу на роботу.
  • Перевірка присутності співробітника на робочому місці протягом робочого дня і його своєчасне повернення після обідньої перерви.

Такий моніторинг дозволить незабаром виключити запізнення і ранні відходи, спілкування в соціальних мережах і спілкування в месенджерах на неробочі теми, перекури і т.д. У підсумку керівник зможе досягти мети - кожен співробітник буде щохвилини перебувати на робочому місці і виконувати свої посадові інструкції. У підсумку - ви забезпечите захист свого бізнесу і зможете підвищити ефективність роботи всієї компанії в цілому.

Впроваджуємо контроль роботи віддалених співробітників і терміналів

Пандемія внесла істотні корективи в звичне корпоративне життя компаній. В результаті багато хто перейшов на віддалену роботу. Щоб це не призвело до розвалу успішних бізнес-процесів, потрібно посилити контроль над співробітниками, які працюють віддалено. В результаті робота навіть в умовах "домашнього офісу" буде не менш продуктивною і результативною.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо здійснити контроль співробітників на робочому місці шляхом застосування агентів - спеціальних програм, встановлених на комп'ютери, технічних засобів. Агент передає на сервер отриману інформацію, яка потім обробляється. У будь-який час керівник може ознайомитися з результатами діяльності співробітників і вжити відповідних заходів.

Контролюйте своїх співробітників, і ви зможете ефективно управляти своєю компанією

Що дає контроль якості роботи співробітникам:

  • їм стають зрозумілі вимоги керівника.
  • вони отримують впевненість у своїй позиції і мотивацію в роботі.
  • можуть розраховувати на отримання стабільної зарплати і кар'єрне зростання.