Про компанію

Cyber Security Group


Cyber Security Group — це досвідчений ІТ-інтегратор, надійний партнер і постачальник. На сьогоднішній день наша компанія є одним з провідних експертів в віртуалізації, управлінні і зберіганні даних.

За даними провідних розробників рішень для детектування і запобігання кібератак, 40% українських підприємств малого і середнього бізнесу регулярно стикаються з цілеспрямованими атаками.

Найбільш уразливими галузями є сфера страхування, охорони здоров'я, фінансова сфера, інформаційні технології, промисловість та енергетика та інші..

Наша мета - забезпечити надійний захист інтересу бізнесу в інтернеті від злому і втрати даних. Ми прагнемо до того, щоб для кожного власника бізнесу кібербезпека стала доступною і зрозумілою. Це дозволить компаніям захиститися від витоку конфіденційної інформації, а також здійснювати контроль роботи співробітників.

Наша ціль - покращити рівень ІТ-зрілості бізнесу в Україні шляхом впровадження кращих і ефективних практик..

Цифри і факти

✓ 10 років забезпечуємо інформаційну безпеку компаній.
✓ 60 клієнтів по Україні та світу.
✓ тисячі захищених комп'ютерів.

Наші замовники

Більше 10-ти років ми успішно впроваджуємо сучасні рішення для ІТ-інфраструктури, а також надаємо послуги в сфері інформаційної безпеки та ІТ-консалтингу. Серед наших клієнтів - великі комерційні та державні організації не тільки України, а й усього світу:


- найбільші корпорації: фінансові, телекомунікаційні, медичні, промислові, аграрні, медійні.
- підприємства малого і середнього бізнесу.
- комерційні організації.
- навчальні установи.

Всіх їх об'єднує одне - бажання захистити репутацію компанії, а також мінімізувати ризики витоку інформації і всіх негативних наслідків, пов'язаних із нею.

Cyber ​​Security Group забезпечить захист вашої ІТ-інфраструктури від злому і проникнення! У нас є всі ресурси, щоб виявити ризики і загрози для вашого бізнесу, і підготувати план щодо їх усунення.

Наші вакансії

Команда професіоналів, які готові ділитися знаннями та досвідом; можливість отримати досвід роботи з передовими рішеннями від світових лідерів ринку IT; Розробка, налаштування та впровадження рішень для найбільших компаній в Україні. Інформаційна безпека;

Аудит на відповідність стандартам PCI DSS, ISO; Тестування на захищеність мережі; Моніторинг програм; Використання шини даних;

Зв'яжіться з нами

Наші фахівці дадуть відповідь найближчим часом